Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 1896087 obálek a 472291 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Lži se mnou

Autor: Sabine Durrantová
ISBN: 9788020445605
OKCZID: 128035914

Hodnocení: 3.7 / 5 (3 hlasů)      spolupracujeme s CBDB.cz


Anotace

 

Všechno to začne malým zalháním. Takovým, jakého jste se už někdy dopustili všichni – třeba když potkáte dávného známého, na kterého chcete z nějakého důvodu udělat dojem. A tak příběh svého života trochu přikrášlíte, aby na tohohle šťastně ženatého právníka se dvěma dětmi a nádherným domem patřičně zapůsobil. A dřív, než se nadějete, vás známý do toho domu pozve na večeři, a krátce nato se vám naskytne možnost strávit s jeho rodinou a přáteli dovolenou – a vás láká stát se na chvíli součástí jejich života, takového, o jakém jste vždycky snili… Jenže tenhle život nakonec není tak dokonalý, jak se na první pohled zdálo. Ve chvíli, kdy se potíte pod neúprosným řeckým sluncem a toužíte uniknout všudypřítomnému napětí – ve chvíli, kdy vám začne docházet, že pravda sice může být bolestná, ale skutečnou škodu dokážou napáchat lži… … Inu, v té chvíli už je možná pozdě.  

Zdroj anotace: Web obalkyknih.czDostupné zdroje

eReading.cz 245.00 Kč
Československá bibliografická databáze


Přidat čtenářskou recenzi

Od: (3.85.143...)