Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2047617 obálek a 496774 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Java bez předchozích znalostí

Rok: 2005
ISBN: 9788025108390
NKP-CNB: cnb001632564
OKCZID: 110006235

Citace (dle ČSN ISO 690):
KEOGH, James Edward. Java bez předchozích znalostí: průvodce pro samouky. Vyd. 1. Brno: CP Books, 2005. 275 s.
Zdroj: Národní knihovna České Republiky

Hodnocení: 2.0 / 5 (4 hlasů)      spolupracujeme s CBDB.cz


Anotace

 

Jestliže pro vás dosud byla Java zakletá a studium složitých skript nebo jiné pokusy na psaní programů či nároky zkoušek nestačily, je zde konečně učebnice, s níž uchopíte výuku Javu za správný konec. Vybrali jsme pro vás nejsrozumitelnější současnou publikaci pro začátečníky programování, kterou lze na světě najít. Neskočí rovnou do problému, nenechá vás plavat. Neklade si za cíle naučit vás v Javě vše najednou, ale postupně a srozumitelně vše, co potřebujete, abyste zakrátko chápali základní principy a mohli psát jednoduché, ale plně funkční programy. Vše, co k tomu potřebujete, najdete v této knize: maximálně srozumitelný výklad výtečně vysvětlujícího autora, popis každého kroku, který musíte udělat, snadno pochopitelné příklady a každému přístupný, netechnický styl výkladu. Začnete od toho, jak funguje počítačový program, a poznáte, jak snadno se píší instrukce v Javě. Dále se ponoříte hlouběji do základů jazyka, pochopíte význam datových typů a proměnných, naučíte se používat příkazy, metody, třídy. Budete umět ve svých programech ošetřovat chyby, komunikovat s databázemi (JDBC). Konečně pochopíte i základní principy objektového programování, jako je dědičnost. Autor vám vše nejen vysvětlí a předvede, ale dá vám i prostor pro zažití a procvičení probraného – pomocí otázek, jejichž řešení najdete na konci knihy. V čem je tento průvodce pro samouky jiný než ostatní knihy? - Srozumitelný výklad lidskou řečí - Nevynechá žádný krok, nezabíhá však do detailů - Průzračně názorné příklady, na nichž lze stavět - Test na konci každé kapitoly i na konci knihy.

Zdroj anotace: Web obalkyknih.czDostupné zdroje

Srovname.cz 148.00 Kč
Československá bibliografická databáze
Flexibooks 149.00 Kč
Můj antikvariát 170.00 Kč


Přidat čtenářskou recenzi

Od: (3.228.21...)