Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 1733400 obálek a 415278 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR. .

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Darebáky zbožňuji

Rok: 2004
ISBN: 9788072146963
OCLC Number: (OCoLC)85117556
NKP-CNB: cnb001414290

Citace (dle ČSN ISO 690):
SMALL, Bertrice, Thea DEVINE a Jane BONANDER. Darebáky zbožnuji. Vyd. 1. Praha: Baronet, 2004, 294 s.
Zdroj: Národní knihovna České Republiky

Hodnocení: 2.6 / 5 (5 hlasů)      spolupracujeme s CBDB.cz

Dostupné zdroje

Svaz českých nakladatelů a knihkupců 209.00 Kč
Zboží.cz 63.00 Kč
Československá bibliografická databáze


Anotace

V této knize najdete tři krátké romantické novely od známých autorek. V každé bojuje hlavní hrdinka o své místo na slunci a hlavně o lásku vysněného muže, se kterým by mohla prožít šťastný život. Každá má krásný sen, který si chce prožít… Princezna Zulejka darijabárská se nehodlá provdat za svého nemilosrdného bratránka, dokonce ani tehdy, když se kvůli tomu, aby se ho zbavila, musí nabídnout nepříteli, barbarskému chánu Amírovi. Toho půvabné stvoření okouzlí i pobaví zároveň. Dívka ho láká, ale jeho touhu a ochranitelskou povahu přitahuje především její nevinnost. A s každou nocí svádění a kapitulace barbar zjišťuje, že podléhá přesvědčivému vítězství lásky... Corinna Woodholmeová je hrdinkou druhého příběhu, který napsala Thea Devine. Krásná mladá vdova se svými penězi, životním stylem a známostmi se nechce vdát, ale má potřeby - a velice intenzivní potřeby. Mezi londýnskými svobodnými muži má pověst prostopášnice. Novým kandidátem jejích hrátek je Simon Charlesworth, jemuž před mnoha lety zlomila srdce.. Žádný muž není odhodlanější zůstat svobodný, než pohledný Ross Benedikt - postava třetí romance z pera Jane Bonander - a v Twin Hearts neexistuje žena. která by dokázala jeho rozhodnutí změnit. Až jednou v noci Ross přijede domů a zjistí. že mu zahřívá postel rusovlasá cizinka. Jako by to samo nebylo dost skandální, temperamentní vetřelkyně požaduje, aby odešel z domu on. Lily Sawyerová se cítí být v právu. Nikdo jí totiž neřekl, že odlehlý srub, který si pronajala, je obydlený, a navíc mužem!

Zdroj anotace: Web obalkyknih.cz


Přidat čtenářskou recenzi

Od: (54.92.153...)