Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 1331257 obálek a 234807 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR. .

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Magyk

Rok: 2005
ISBN: 9788072173808
OCLC Number: (OCoLC)85543883
NKP-CNB: cnb001644271

Hodnocení: 4.1/5 (105 hlasů)      spolupracujeme s CBDB.cz

Knihkupci a nakladatelé

Knihy.ABZ.cz 309.00 Kč
Srovname.cz 207.00 Kč
Zboží.cz 179.00 Kč
Československá bibliografická databáze


Anotace

Kniha první - Angie Sageová. Na počátku je dítě nalezené v lese - příběh, který se pak odvíjí, je strhujícím dobrodružstvím v čarovném světě fantazie a kouzel. Kniha o Septimusovi Heapovi je v zemi svého vzniku, Velké Británii, mimořádně úspěšná a mnozí ji považují za zdařilého konkurenta slavného Harryho Pottera. Hrdinové příběhu jsou vylíčeni tak opravdově, že se o ně skutečně budete strachovat a do poslední chvíle budete plni napětí, jak tento neuvěřitelný příběh dopadne: Septimus Heap, princezna Jenna, čarodějové a jejich pomocníci musí bojovat s nepřízní osudu a mocnými nepřáteli, a není to boj nikterak lehký, neboť černokněžník DomDaniel je ztělesněním zla a jeho moc je obrovská. Kniha je zároveň neobyčejně vtipná a dramatické okamžiky se střídají s komickými situacemi i dojemnými momenty. Kromě hlavních hrdinů se zde setkáte i s celou řadou kouzelných tvorů a podivuhodných bytostí, ať už je to dobrácký Bobrspát, obětavý krysoun Staník, udatní brouci obrněnci nebo magogové, odporní černokněžníkovi pomocníci. A až knihu dočtete, nemusíte litovat, že už je konec - Magyk je prvním dílem ze slibované trilogie příběhů Septimuse Heapa, a tak se jistě brzy dočkáme dalšího pokračování.

Zdroj anotace: Portál Srovnáme.cz


Komentáře

Fantasy román pre deti do 13 rokov. Neodporúčam pre vyspelého čitateľa. Dej sa dá hneď prekuknúť, je tu to typické "dobro zvíťazí nad zlom". Hlavné kladné postavy sú nadupané, s neuveriteľnými schopnosťami a záporáci nemajú šancu. Chabé detaily a až príliš slabý princíp mágie... Autorka písala v minulosti knižky pre deti a takým istým štýlom je písaná táto kniha. A ten český preklad názvov tomu nepridáva na kvalite.
04.01.2015    Zdroj: SKAT - Souborný katalog

Úžasná knížka :)
06.01.2013    Zdroj: SKAT - Souborný katalog

Srovname.cz
Hezká knížka :) Pořád se něco děje, zajímavý příběh a vše je hezky odvyprávěno. Kniha má svoji atmosféru, kterou jen doplňují originální obrázky. Jako pohádkovou fantasy bych ji trošku přirovnal ke Kronikám Prydainu ale stejně jako u tohoto díla, není kniha určena jen dětem.
21.10.2010    Zdroj: Srovname.cz


Přidat čtenářskou recenzi

Od: (54.163.159...)