Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 1723195 obálek a 405525 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR. .

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Smrtící svátky.

Autor: Robb, J. D
Rok: 2002
ISBN: 9788072491421
OCLC Number: (OCoLC)56861566
NKP-CNB: cnb001195701

Citace (dle ČSN ISO 690):
ROBB, J. D.. Smrtící svátky. Vyd. 1. Přeložil Miloslava TYPOLTOVÁ. Praha: Columbus, 2002, 270 s. "Smrtící-". ISBN 80-7249-142-3.
Zdroj: Národní knihovna České Republiky

Hodnocení: 4.3 / 5 (19 hlasů)      spolupracujeme s CBDB.cz

Dostupné zdroje

Československá bibliografická databáze
Můj antikvariát 390.00 Kč


Anotace

Vánoční svátky nechce nikdo trávit o samotě. O Důvěrnou známost, exkluzivní newyorskou seznamovací kancelář, která spojuje osamělá srdce, je v tomto období značný zájem. Poručík Eva Dallasová má však docela jiné starosti než nakupování dárků a vysedávání po kavárnách. V New Yorku řádí bestiální vrah, jehož oběti jsou nalézány pečlivě nalíčené, bizarně okrášlené vánočními řetězy a brutálně zneužité. Bezpečnostní kamera pak přinese další otřesné svědectví. Rituální vrah přichází ke dveřím v masce toho nejnevinnějšího, nejromantičtějšího, co si o Vánocích dokážeme představit - v převleku za Santa Clause. Přestože se Eva ještě docela nezotavila z nedávného zranění, s plným nasazením se vrhá do vyšetřování a brzy vychází najevo znepokojivá skutečnost. Všechny oběti si přály najít spřízněnou duši právě prostřednictvím Důvěrné známosti. Případ je složitější, než se zdá, ale zatímco pátrání postupuje jen obtížně a pomalu, vrah začíná mít před policií náskok. Mrtvých přibývá... Eva je nedobrovolně vtahována do podivného světa lidí hledajících svou pravou a jedinou lásku - ale také do světa šíleného zabijáka, který hledá svou další oběť. Do světa, ve kterém síla lásky žene muže i ženy do krajností, a dokonce i k nejstrašlivějšímu násilí.

Zdroj anotace: Web obalkyknih.cz


Komentáře

Napínavá kniha, přestože spisovatelka se drží ve všech knihách už zaběhnutého schematu. Ale nikdy neodhadnu, kdo je vrah.
25.01.2012    Zdroj: SKAT - Souborný katalog


Přidat čtenářskou recenzi

Od: (54.224.151...)