Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 1725088 obálek a 408625 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR. .

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Krušné hory a Karlovarsko - Iva Spurná

Rok: 2008
ISBN: 9788025120521
OCLC Number: 237194418
NKP-CNB: nkc20081805655

Citace (dle ČSN ISO 690):
SPURNÁ, Iva. Krušné hory a Karlovarsko: kam na víkend. Vyd. 1. Brno: Computer Press, 2008, 110 s. Kam na víkend. ISBN 978-80-251-2052-1.
Zdroj: Národní knihovna České Republiky

Dostupné zdroje

NK Praha
Knihy.ABZ.cz 221.00 Kč
Srovname.cz 173.00 Kč
Zboží.cz 169.00 Kč


Anotace

Turistický průvodce obsahující programy na 9 prodloužených víkendů - více než 200 tipů na výlety. * Programy na 9 prodloužených víkendů v Krušných horách a na Karlovarsku * Nejzajímavější místa v regionu a itineráře pro každý den * Doplňkové programy, tipy a nápady podle ročních období, pro pěší i cyklisty * Otevírací doby, cenové hladiny vstupného, doplňkové služby a ověřené kontakty – telefony, internetové stránky, e-maily * Přehledná mapa s rejstříkem pro snadnou orientaci a výběr programu Karlovy Vary a okolí Chebsko Ašsko Podél Ohře Krušné hory Chomutovsko Mostecko a Teplicko Lounsko, Žatecko a Střela Mariánské Lázně a Slavkovský les ... Tituly z edice Kam na víkend navazují na úspěšnou řadu Kam v České republice. Jejich prostřednictvím chce nakladatel čtenářům nabídnout vždy cca deset tipů na víkend v dané oblasti. Každý víkend obsahuje návrh na strávení příjemného dne tak, aby jednotlivé destinace byly snadno dosažitelné. Pokud jste se rozhodli pro prodloužený víkend, najdete v knize i nabídku na prožití třetího dne. Díky přehledným ikonkám se dozvíte, je-li vybraná pamětihodnost, muzeum, přírodní zajímavost atp. dostupná ve všech ročních obdobích, vhodná pro děti a také jak je návštěva náročná finančně. Pro ty, které nezaujme některá z aktivit uvedených v hlavní části textu, jsou vybrány alternativní tipy ve stejné lokalitě. V knize nechybí barevné fotografie a mapy. Chcete porozumět všemu, co se skrývá pod kapotou Linuxu? Pronikněte do jádra Linuxu a zjistěte vše podstatné o rozhraních, možnostech přístupu či o jeho vnitřní architektuře. Naučte se kompilovat jádro nebo programovat ovladače. Ojedinělá publikace poskytuje kromě cenných informací jedinečné rady a návody, díky nimž poznáte linuxové jádro do detailu. Autor probírá všechny významné nástroje pro práci s jádrem, a poskytuje tak čtenáři kompletní přehled o jeho funkčnosti a vlastnostech. Vysvětlení podává od základů po všechny důležité speciality, bez kterých se při práci s jádrem neobejdete. Dostatečná obecnost zároveň umožňuje využití informací i v případě starších verzí jádra.

Zdroj anotace: Web obalkyknih.cz


Přidat čtenářskou recenzi

Od: (54.156.76...)