Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 1732947 obálek a 414942 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR. .

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Toulavá kamera 7

Rok: 2008
ISBN: 9788073163112

Hodnocení: 3.3 / 5 (3 hlasů)      spolupracujeme s CBDB.cz

Dostupné zdroje

Martinus
Svaz českých nakladatelů a knihkupců 299.00 Kč
Knihy.ABZ.cz 266.00 Kč
Srovname.cz 277.00 Kč
Zboží.cz 229.74 Kč
Československá bibliografická databáze


Anotace

Sedmý díl knižního zpracování oblíbeného televizního pořadu obsahuje jako předchozí díly tradičních padesát zajímavých reportáží. Zavedou vás na neobvyklá místa celé České republiky – do hradů a zámků, netradičních muzeí nebo na malebné vrchy. Projdete se také historickými městečky a zavítáte k nejrůznějším unikátním přírodním i lidským výtvorům. Každou reportáž doprovázejí fotografie, přehledná mapa a praktické informace. Jako bonus jsme pro čtenáře Toulavé kamery připravili kuchařku plnou receptů na regionální speciality. Dozvíte se v ní mnoho zajímavého o lokálních zvláštnostech české, moravské a slezské kuchyně. Toulavá kamera s kuchařkou vznikla díky spolupráci nakladatelství freytag&berndt a České televize.

Zdroj anotace: Web obalkyknih.cz


Přidat čtenářskou recenzi

Od: (54.81.112...)