Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 1826411 obálek a 446574 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Kočí, Bedřich

Nahlásit porušení duševního vlastnictví, nebo práva na ochranu soukromí.

Autor: Kočí, Bedřich
Rok: 1869-1955

Biogr./Hist. údaje: Narozen 2.3.1869 v Mladé Boleslavi, zemřel 17.1.1955 v Praze. Nakladatel a knihkupec v Praze, editor české a světové literatury. Autor teosofických spisů a vlastních pamětí.
Zdroj: Autoritní databáze Národní knihovny ČR

Bedřich Kočí

Bedřich Kočí (7. března 1869, Mladá Boleslav – 17. ledna 1955, Praha) byl nakladatel a knihkupec v Plzni a Praze, autor teosofických spisů a vlastních pamětí a rovněž léčitel. Vydával české klasiky a světovou literaturu v levných dobře prodejných edicích pro široké čtenářstvo, takto v sešitové podobě vyšla např. dvoudílná obecná encyklopedie B. Kočího Malý slovník naučný, vydával také časopis Národní obzor.

Pro přidání, nebo úpravu fotografie autora se prosím přihlaste: