Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2102786 obálek a 520179 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Nejnovější obálky


Knihovny zapojte se do skenování obsahů a obálek : informace a stažení skenovacího klienta

Knihovny

Vylepšete svůj katalog pomocí náhledů titulních stran, obsahů, anotací, recenzí, či hodnocení knih! To vše velmi jednoduše a zdarma díky naší službě.

Více informací »

Nakladatelé

Chcete zvýšit prodej a zaujmout širší čtenářské publikum? Poskytněte nám fotky obálek a další informace o svých knihách. Do detailu knihy umístíme váš odkaz.

Více informací »

Dodavatelé IS

Integrací API ObalkyKnih.cz snadno pozvednete váš knihovní software na zcela novou úroveň. Poskytujeme obálky knih, anotace, recenze, hodnocení a mnohé další.

Více informací »

Čtenáři

Díky službě ObalkyKnih.cz si snadno podle obálky knihu, časopis, CD či DVD vyberete a v obsahu zjistíte co obsahuje. Dále si můžete prohlížet jejich hodnocení, komentáře, apod.

Více informací »


Zdrojem pro ObalkyKnih.cz jsou spolupracující nakladatelé a knihkupci, kteří pro knihovny patřící do sdružení SKIP souhlasí se zobrazováním obálek jejich knih v knihovních katalozích. V současnosti hlavním zdrojem obálek jsou knihovny, které aktivně skenují obálky knih a daších dokumentů z jejich knihovních fondů a tyto vkládájí na obálkový server.

Kanzelsberger Martinus NK Praha Svaz českých nakladatelů a knihkupců Zboží.cz Městská knihovna v Praze Knihy.ABZ.cz Cpress Euromedia, a.s. Kosmas Librex Vltava, a.s. Pavel Dobrovský Knizní velkoobchod Pemic, a.s Svět dětské fantazie Antikvariát Kodytek GoogleBooks LibraryThing Masarykova univerzita Česká astronomická společnost Umelecko-duchovné združenie Fénix INFORMATORIUM nakladatelství a vydavatelství Books & Books s.r.o. Srovname.cz Můj antikvariát eReading.cz Virtuální národní fonotéka Nakladatelství Granit Flexibooks Vydavatelství Mendelovy univerzity v Brně Československá bibliografická databáze Antikvarium s.r.o. ANAG, spol. s r.o. Artis Omnis Miroslava Holoubková Knihovna Turnov Souborný katalog České republiky GRADA Publishing, a.s. Výzkumný ústav komunikace v umění 1. Podzemní antikvariát Česká zemědělská univerzita v Praze Zachej.sk, s.r.o. Art Aia