Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2326133 obálek a 586937 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Love comes softly

Autor: Janette Oke
ISBN: 9780871233424
OKCZID: 128537482


Anotace

 

Novomanželé Marty a Clem se v krytém voze vydávají na Západ, kde se chtějí usadit, postavit si vlastní dům a začít chovat dobytek. Nedlouho poté, co konečně najdou ideální místo, však Clem nešťastnou náhodou umírá a těhotná Marty zůstává sama bez střechy nad hlavou. V den pohřbu jí místní ovdovělý farmář Clark Davis nabídne formální sňatek. Marty by tak získala před blížící se zimou domov, jídlo a bezpečí pro své nenarozené dítě, zatímco by se starala o Clarkovu dvouletou dceru Missii. Vzdělaná Marty však ze začátku neumí vařit, starat se o dům, ani pomáhat na farmě. Postupně se Clarkem sbližují, nalézají oporu jeden v druhém a v podpoře soudržné komunity. Marty se aktivně zapojuje do místního společenství a nalézá řadu spolehlivých přátel. Naleznou nakonec Marty a Clark trvalou lásku?

Zdroj anotace: Krajská knihovna Františka Bartoše ve ZlíněPřidat komentář a hodnocení

Od: (3.239.56...)