Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2459923 obálek a 691002 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Notebook pro seniory: Vydání pro Windows 10

Autor: Josef Pecinovský
ISBN: 9788025148587
NKP-CNB: cnb002879151
OKCZID: 127695749
Vydání: 1. vydání

Citace (dle ČSN ISO 690):
PECINOVSKÝ, Josef. Notebook pro seniory: vydání pro Windows 10. 1. vydání. Brno: Computer Press, 2017. 245 stran.

Hodnocení: 5.0 / 5 (1 hlasů)


Další vydání
Anotace

 

Nyní už se nemusíte bát používat notebook, který může na první pohled vypadat hodně komplikovaně. S touto knihou můžete odhalit všechny výhody moderních přenosných počítačů se systémem Windows 10. Naučíte se, jak se vyhnout problémům a případně je bezpečně vyřešit, jak používat internet k hledání informací, zábavě i komunikaci a jak se orientovat v operačním systému.Srozumitelný výklad je přizpůsoben potřebám seniorů, nevynechává žádný důležitý krok, vyhýbá se zdlouhavým i náhlým skokům, a látku odměřuje v přiměřených dávkách, aby se čtenář neztratil v záplavě novinek. Kniha vás mimo jiné naučí:* Ovládat Windows 10 myší, klávesnicí, dotykem i touchpadem* Nastavit si notebook tak, aby se s ním dobře pracovalo * Připojit notebook k internetu a zabezpečit ho před viry* Spouštět, instalovat a spravovat programy a aplikace* Psát texty a e-maily, být pomocí notebooku v kontaktu s rodinou* Přehrávat videa z počítače či DVD a poslouchat hudbuKromě množství přehledných postupů a obrázků v knize naleznete i rychlá a snadná řešení nejčastějších potíží, na které můžete při práci s notebookem narazit.O autorovi:Josef Pecinovský pracoval jako učitel v oboru informačních technologií na střední škole od roku 1990 až do odchodu do důchodu. Kromě toho jeden čas působil jako správce sítě a vedl počítačové kurzy. Napsal pro různá nakladatelství více než šest desítek příruček především z oblasti kancelářských programů, Windows a programů pro střih videa. Je také úspěšným autorem science fiction. Publikoval více než dvacet samostatných knih a několik desítek povídek.

Zdroj anotace: Web obalkyknih.czDostupné zdroje

Československá bibliografická databáze
eReading.cz
Databázeknih.cz


Přidat komentář a hodnocení

Od: (3.92.28...)