Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2649399 obálek a 798881 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Stručné dějiny University KarlovyAutor: Havránek, Jan, Kavka, František a Univerzita Karlova
Rok: 1964
NKP-CNB: cnb000480639
OCLC Number: (OCoLC)42117102
OKCZID: 111418917

Citace (dle ČSN ISO 690):
KAVKA, František, ed. Stručné dějiny University Karlovy. Vyd. 1. Praha: Universita Karlova ve Státním pedagogickém nakladatelství, 1964. 345 s., [1] l. obr. příl.


Digitální objekty

Moravská zemská knihovna (dostupné po přihlášení )
Národní digitální knihovna (dostupné po přihlášení )Anotace

 

Kolektiv aplikuje soudobé pojetí dějin university. Zahrnuje do nich instituci, její společenské působení i vědu na ní pěstovanou a tradovanou. Rozsah nutil k výběru látky a výrazové úspornosti. Nedostatek odstupu u současného stavu se odráží v náznakovitosti až tezovitosti, ba i v eliminaci příslušníků střední a mladší generace. Definitivní dílo bude mít dva až tři velké svazky s rozsáhlým poznámkovým aparátem. Bude určeno zejména mezinárodní odborné veřejnosti.

Zdroj anotace: Národní knihovna České RepublikyDostupné zdroje

Můj antikvariát


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)