Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2413936 obálek a 660546 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Byles, Marie Beuzeville

Nahlásit porušení duševního vlastnictví, nebo práva na ochranu soukromí.

Autor: Byles, Marie Beuzeville
Rok: 1900-1979

Biogr./Hist. údaje: Britská feministka, angažovala se v hnutí na ochranu přírody, horolezkyně a cestovatelka, členka buddhistické společnosti, autorka knih z oboru východních filosofií a knih s duchovní tematikou, též autorka cestopisů a literatury faktu.
Zdroj: Autoritní databáze Národní knihovny ČR

Marie Beuzeville Byles

Marie Beuzeville Byles (8 April 1900 – 21 November 1979) was a committed conservationist, pacifist, the first practising female solicitor in New South Wales (NSW), mountaineer, explorer and avid bushwalker, feminist, journalist, and an original member of the Buddhist Society in New South Wales. She was also a travel and non-fiction writer.

Pro přidání, nebo úpravu fotografie autora se prosím přihlaste: