Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2119198 obálek a 525073 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Příruční slovník české literatury od počátků do současnosti : významní autoři a jejich tvorba, díla neznámých tvůrců staré literatury, nejčastější literární termíny, hlavní literární skupiny a směry, historická období

Autor: Chaloupka, Otakar
Rok: 2005
ISBN: 9788086785035
NKP-CNB: cnb001499739
OCLC Number: (OCoLC)60351925
OKCZID: 110002468
Vydání: Vyd. 1.

Citace (dle ČSN ISO 690):
CHALOUPKA, Otakar. Příruční slovník české literatury od počátků do současnosti: významní autoři a jejich tvorba, díla neznámých tvůrců staré literatury, nejčastější literární termíny, hlavní literární skupiny a směry, historická období. Vyd. 1. Brn
Zdroj:


Digitální objekty

Moravská zemská knihovna
Národní knihovna České republikyAnotace

 

Příruční slovník české literatury je rozsáhlé dílo, které využijí především studenti škol nebo učitelé českého jazyka. Najdou v něm totiž přehled historie české literatury, od samotného vzniku až k moderním dílům. Vše je přehledně uspořádáno a dozvíte se všechny potřebné informace jako třeba data narození a úmrtí, popisy děl jednotlivých autorů a jejich data vydání spolu s okolnostmi, které to provázely. Kniha Příruční slovník české literatury je neocenitelná publikace.

Zdroj anotace: Web obalkyknih.czDostupné zdroje

Městská knihovna v Praze
Knihy.ABZ.cz
Můj antikvariát


Přidat čtenářskou recenzi

Od: (3.233.220...)