Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2889774 obálek a 872473 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Láska a její kat: deset povídek, které odhalují touhy a motivace lidské dušeAutor: Yalom, Irvin D.
Rok: 2004
ISBN: 9788071789550
NKP-CNB: cnb001446661
OCLC Number: (OCoLC)85121047
OKCZID: 110003465
Vydání: Vyd. 1.

Citace (dle ČSN ISO 690):
YALOM, Irvin D. Láska a její kat: deset povídek, které odhalují touhy a motivace lidské duše. Vyd. 1. Praha: Portál, 2004. 303 s.

Hodnocení: 4.3 / 5 (332 hlasů)


Digitální objekty

Národní digitální knihovna (dostupné pouze v této knihovně)
Moravská zemská knihovna v Brně (dostupné pouze v této knihovně)Další vydání
Anotace

 

Dnes již klasický bestseller autora povídek z psychoterapeutické praxe. Irvin D. Yalom v této knize vypráví příběhy deseti pacientů, kteří hledali v psychoterapii pomoc k zvládnutí běžných problémů každodenního života. Trpěli osamělostí, malou sebeúctou, impotencí, bolestmi hlavy, posedlostí sexem, obezitou, vysokým krevním tlakem, smutkem, zničující milostnou absencí, změnami nálad, depresemi. V průběhu terapie se podařilo nějakým způsobem, který se vyvíjel v každém příběhu jinak, odhalit hluboké kořeny jejich každodenních problémů - kořeny sahající až k samé podstatě existence. Kniha obsahuje touhy a motivace lidské duše a zároveň nechává nahlédnout tajemství, frustrace, patos i humor objevující se v terapeutickém vztahu.

Zdroj anotace: Web obalkyknih.czDostupné zdroje

Svaz českých nakladatelů a knihkupců
Zboží.cz
Můj antikvariát
Databázeknih.cz
Československá bibliografická databáze
KNIHCENTRUM.cz
Antikvariát Avion


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)