Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2115525 obálek a 524871 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Bohatý táta, chudý táta. [Díl 3.], Bohatý táta radí, jak investovat : [co, kam a jak bohatí investují a chudí ne]

Autor: Kiyosaki, Robert T.
Rok: [2002?]
ISBN: 9788072058891
NKP-CNB: cnb001089555
OCLC Number: (OCoLC)85024030
OKCZID: 110005526

Citace (dle ČSN ISO 690):
KIYOSAKI, Robert T. Bohatý táta, chudý táta. Hodkovičky [Praha]: Pragma, [2002?]. 481 s.
Zdroj:

Hodnocení: 4.4 / 5 (18 hlasů)      spolupracujeme s CBDB.cz


Digitální objekty

Národní knihovna České republiky
Česká Digitální knihovnaAnotace

 

Co, kam a jak bohatí investují, a chudí ne Investování znamená pro různé lidi různé věci. Existují různé investiční techniky pro lidi z bohatých, středních a chudých vrstev. Bohatý táta radí, jak investovat je kniha pro každého, kdo se chce stát bohatým investorem a dlouhodobě investovat do investičních příležitostí bohatých lidí. Jak se uvádí už v názvu, jde zde o rady. Kniha Bohatý táta radí, jak investovat vás seznámí s deseti základními pravidly investování bohatého táty, s technikami snižování investičního rizika, s deseti věcmi, které musí mít investor pod kontrolou, se způsobem, jak měnit pracovní příjem na příjem pasivní a portfoliový, a s tím, jak se můžete stát dokonalým investorem! Všichni můžeme mít tři typy finančních plánů: plán pro zabezpečení, pro dosažení bezstarostného života a pro zbohatnutí. Kniha Bohatý táta radí, jak investovat je zasvěceným pohledem na podnikatelský finanční plán vedoucí ke zbohatnutí.

Zdroj anotace: Web obalkyknih.czDostupné zdroje

Knihy.ABZ.cz
Srovname.cz
Československá bibliografická databáze
Můj antikvariát


Komentáře

Jedna z nejlepších knih od Kiyosakiho
04.01.2011    Zdroj: SKAT - Souborný katalog


Přidat čtenářskou recenzi

Od: (3.209.10...)