Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2102682 obálek a 520113 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

365 užitečných nápadů pro první rok s dítětem

Autor: Orenstein, Julian
Rok: 2003
ISBN: 9788071786887
NKP-CNB: cnb001247453
OCLC Number: (OCoLC)53859178
OKCZID: 110005656
Vydání: Vyd. 1.

Citace (dle ČSN ISO 690):
ORENSTEIN, Julian. 365 užitečných nápadů pro první rok s dítětem. Vyd. 1. Praha: Portál, 2003. xvii, 365 s. Rádci pro rodiče a vychovatele.
Zdroj: Národní knihovna České Republiky


Digitální objekty

Moravská zemská knihovna
Národní knihovna České republiky
Česká Digitální knihovnaAnotace

 

Příručka se věnuje nejčastějším problémům a otázkám, se kterými se setkávají rodiče během prvního roku života dítěte. Jejím cílem je usnadnit maminkám a tatínkům soužití s miminkem. Autor se snažil (z pohledu lékaře i otce) vystihnout nejčastější témata z oblasti péče o novorozence a kojence - od krmení, přes uspávání, uplatňování zásad správné výchovy, až po popis dětských schopností či dovedností - v podobě krátkých rad a návodů, které se osvědčily v jiných rodinách. Nejedná se o systematickou příručku, popisující krok za krokem péči o miminko, ale spíše o drobné rodičovské inspirace a podněty, proložené navíc dětskými říkankami a hrami. Obecně se jednotlivá témata knihy dají rozdělit do tří kategorií - pochopení některých rodičovských problémů, osvojení si základních postupů v péči o dítě, porozumění projevům dítěte. Překlad je přizpůsoben českému prostředí (např. zmíněné hry či kontaktní adresy). Velice užitečné rady, které často vystihují to, co bývá v klasických příručkách péče o dítě opomenuto.

Zdroj anotace: MLPDostupné zdroje

Československá bibliografická databáze
Můj antikvariát


Přidat čtenářskou recenzi

Od: (3.218.67...)