Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2102679 obálek a 520113 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Oxford Practice Grammar

Rok: 2008
ISBN: 9780194579759
OKCZID: 110005692


Anotace

 

Jediná gramatická příručka, která vychází z osvědčené anglické koncepce a přitom přináší vysvětlení v češtině. - Obsahuje stručná a snadno srozumitelná vysvětlení. - Stovky praktických aktivit, které vám pomohou upevnit jazykové znalosti. - Pomocí průběžných testů zjistíte, co jste se už naučili a co je třeba více procvičit. - Závěrečný test vás připraví na Oxford Practice Grammar - Intermediate. - Praktický CD-ROM Practice-Plus přináší interaktivní cvičení a testy. Oxford Practice Grammar - Basic pokrývá rozsah gramatických jevů, které jsou zapotřebí ke zkoušce PET exam. Practice-Plus je jediný CD-ROM, na kterém najdete interaktivní cvičení typu "najdi chybu a oprav ji", čímž si uživatel rozvíjí dovednost rozpoznat a opravit také své vlastní chyby. Projděte si cvičení a testy se zadáním typu "vyber správnou odpověď z uvedených možností" a zjistíte, jaké děláte v učení pokroky. Nahrajte svůj vlastní mluvený projev a poslechněte si ho, abyste se naučili mluvit přirozeně a nenuceně. Třídílná série Oxford Practice Grammar - Basic, Intermediate a Advanced přináší vysvětlení gramatických jevů a praktická cvičení odpovídající dané úrovni pokročilosti. V úrovni Basic najdete spoustu praktických cvičebí a stručná a srozumitelná vasvětlení. Vysvětlení gramatických jevů i praktická cvičení jasou v úrovni Intermediate podrobnější. Úroveň Advanced obsahuje velmi podrobné výklady a motivující praktická cvičení. Revision units (opakovací kapitoly) a průběžné testy vám pomohou zjistit, které jevy je třeba více procvičit. Oxford Practice Grammar můžete použít jak při samostudiu, tak ve škole a v různých kurzech, čímž ještě více upevníte své znalosti gramatiky.

Zdroj anotace: Web obalkyknih.czDostupné zdroje

Knihy.ABZ.cz
Městská knihovna v Praze
Books & Books s.r.o.
Srovname.cz
Československá bibliografická databáze


Přidat čtenářskou recenzi

Od: (3.218.67...)