Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.
Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 3299922 obálek a 1000629 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.
Autor: Sinchak, Steve
Rok: 2008
ISBN: 9788025120309
NKP-CNB: cnb001815848
OCLC Number: (OCoLC)259737850
OKCZID: 110006156
Vydání: Vyd. 1.
Půjčte si tento titul v knihovně přes portál Knihovny.cz
Citace (dle ČSN ISO 690):
SINCHAK, Steve. Jak vyladit a zrychlit Windows Vista. Vyd. 1. Brno: Computer Press, 2008. 296 s.
„Visty jsou pomalé a nelze je přizpůsobit.“ Takovou větu již po přečtení této příručky nikdy neřeknete. Autor vás rychle, jednoduše a bez zbytečné teorie naučí dokonale vylepšit systém tak, že si budete myslet, že ho společnost Microsoft vyvinula výhradně pro vás. Publikace vám umožní upravit systém Windows Vista, zlepšit jeho výkon a ochránit ho pomocí nejnovějších bezpečnostních funkcí a nástrojů. A to i na hardwaru, který již delší dobu nepatří do výkonnostní špičky. Díky srozumitelnému výkladu je navíc kniha vhodná i pro začátečníky, kteří svému systému dokonale nerozumí.
Zdroj anotace: Web obalkyknih.cz