Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.
Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 3147990 obálek a 950128 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.
Autor: Long, Ben a Schenk, Sonja
Rok: 2005
ISBN: 9788025105801
NKP-CNB: cnb001569441
OCLC Number: (OCoLC)85146277
OKCZID: 110019540
Půjčte si tento titul v knihovně přes portál Knihovny.cz
Citace (dle ČSN ISO 690):
LONG, Ben. Velká kniha digitálního videa. Vyd. 1. Brno: CP Books, 2005. 478 s., [8] s. barev. obr. příl. Video & DVD.
V knize se naučíte nejen vše o přípravě scénáře k vlastnímu projektu, ale i o technikách natáčení, o vybavení počítače pro střih a úpravy videa, o vylepšení méně povedených pasáží, o použití různých efektů, vytváření titulků, finalizaci snímku a jeho publikování na DVD nebo jiným způsobem i o finanční náročnosti různých typů projektů a jejich financování,. Publikaci ocení nejen nadšení tvůrci videa z řad veřejnosti, ale i lidé, kteří mají ve firmách na starosti přípravu nebo výběr propagačních a reklamních spotů.
Zdroj anotace: SKAT - Souborný katalog