Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 1939784 obálek a 482271 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Využijte svůj mobil naplno!

Rok: 2006
ISBN: 9788025108871
NKP-CNB: cnb001654580
OKCZID: 110031579

Citace (dle ČSN ISO 690):
POHL, Ondřej. Využijte svůj mobil naplno!: rady a tipy pro náročné. Vyd. 1. Brno: Computer Press, 2006, 143 s. ISBN 80-251-0887-2.
Zdroj: Národní knihovna České Republiky


Anotace

 

Mobilní telefon dnes vlastní téměř každý a výrobci se předhánějí, kdo z nich nabídne lepší přístroj za nižší cenu. Jste si ale úplně jisti, že využíváte ten váš skutečně naplno? Tato publikace vás seznámí snad se všemi pokročilými funkcemi mobilních telefonů, které na většině současných modelů (s výjimkou nejlevnějších typů) najdete, a představí vám služby, které operátoři nabízejí a jež pravděpodobně všechny neznáte nebo (často pro nedostatek srozumitelných informací) nevyužíváte. Věnuje se také využití mobilu ve spojení s počítačem, a to hned z několika pohledů. Naučí vás také, jak na mobilu nakonfigurovat a plně využít rozhraní Bluetooth (například pro připojení bezdrátové sady handsfree), co potřebujete k odesílání zpráv MMS (například fotografií nebo videosekvencí) nebo odkud a jak dostat do mobilu loga a melodie. Možná budete překvapeni, že i běžné typy přístrojů lze využít dokonce jako navigační zařízení. Kniha také přehledně shrnuje možnosti datových přenosů, konfiguraci telefonu pro použití u jednotlivých operátorů a představí vám i tzv. chytré telefony a vysvětlí, co vlastně umí. Chcete-li využít svůj mobil naplno, měli byste umět či znát: správně nastavit mobil pro posílání zpráv MMS, zprovoznit na mobilu služby WAP a e-mail, možnosti plánovače a upozorňování na schůzky, fotit co nejlepší snímky vestavěným fotoaparátem, propojit mobilní telefon s počítačem (pomocí kabelu, infraportu či Bluetooth), nahrávat do mobilu z počítače programy, zvonění či obrázky, stahovat z mobilu do počítače kontakty, pořízené fotografie, zprávy ke zpracování apod., používat hry a programy podporující Javu, např. hry, slovník nebo pokročilý kalendář, nastavit skladby ve formátu MP3 jako vyzvánění (pokud to váš přístroj podporuje), používat mobilní telefon jako navigační zařízení, další zdroje informací o mobilech. K tomu vám kniha poskytne základní vysvětlení, ale také důležité praktické informace a užitečné tipy.

Zdroj anotace: Web obalkyknih.czDostupné zdroje

Knihy.ABZ.cz 132.00 Kč
Srovname.cz 101.00 Kč
Zboží.cz 90.20 Kč
Československá bibliografická databáze


Přidat čtenářskou recenzi

Od: (18.209.104...)