Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 3150393 obálek a 950589 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Obchodní válka

Autor: Bond, Larry a König, Martin
Rok: 2003
ISBN: 9788073410506
NKP-CNB: cnb001281872
OCLC Number: (OCoLC)56854278
OCLC Number: (ocolc)56854278
OKCZID: 110057894
Vydání: 1. vyd. v českém jazyce

Knihovny.cz    Půjčte si tento titul v knihovně přes portál Knihovny.cz

Citace (dle ČSN ISO 690):
BOND, Larry. Obchodní válka. Překlad Martin KÖNIG. 1. vyd. v českém jazyce. Praha: BB art, 2003. 566 s.

Hodnocení: 3.0 / 5 (1 hlasů)

Digitální objekty

(dostupné pouze v této knihovně)
(dostupné pouze v této knihovně)

Anotace

Počátkem 90. let se Evropa začíná zmítat ve finančním zmatku. Příval ekonomických uprchlíků z východní Evropy a Afriky vrcholí, nastává vlna etnických nepokojů a hladomoru. Mezinárodní obchod se zhroutil a vypukla zničující globální obchodní válka, při které je Evropa vydána napospas chaosu. Podaří se Spojeným státům zabránit zdrcujícímu celosvětovému válečnému konfliktu?

Zdroj anotace: Web obalkyknih.cz



Dostupné zdroje

Komentáře

Kvalitní čtení, autor ví o čem píše,
17.08.2011    Zdroj: SKAT - Souborný katalog

Přidat komentář a hodnocení