Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2173124 obálek a 537433 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Jak úspěšně řídit prodejní tým

Autor: Bureš, Ivan
Rok: 2004
ISBN: 9788072611096
NKP-CNB: cnb001315463
OCLC Number: (OCoLC)85106460
OKCZID: 110058686
Vydání: 3., rozš. vyd.

Citace (dle ČSN ISO 690):
BUREŠ, Ivan. Jak úspěšně řídit prodejní tým. 3., rozš. vyd. Praha: Management Press, 2004. 144 s.
Zdroj:


Digitální objekty

Moravská zemská knihovnaAnotace

 

Nové rozšířené vydání úspěšné publikace známého marketingového a prodejního poradce a autora knižních bestsellerů nejen rozebírá, jak budovat a řídit prodejní tým, ale zabývá se rovněž přípravou prodejního plánu, jeho provázaností s plány marketingovým, kapacitním a finančním. V tomto novém vydání pak autor na základě zkušeností získaných při seminářích, které na toto téma pořádá, připojuje praktický návod, jak k řízení prodeje využít digitálních technologií. Čtenář tak dostane do rukou přehled pravidel a postupů, které jeho prodejnímu týmu umožní "skok do 21. století". Kniha brilantních esejů předního amerického ekonoma, sociálního myslitele a politika s pověstí nejefektivnějšího ministra citlivě zachycuje změny, k nimž v americké společnosti došlo po ochlazení ekonomického optimismu koncem devadesátých let a zejména po 11. září 21. Autor spojuje svůj smysl pro realistická řešení s demokratickými ideály a domnívá se, že Američané se musí vrátit k základním hodnotám americké ""společenské smlouvy"", k hodnotám slušné společnosti rovných příležitostí, které lidem umožní plně rozvinout všechny jejich schopnosti a vést z hlediska ekonomického, sociálního i občanského důstojný život.

Zdroj anotace: OKCZ - ANOTACE Z WEBUDostupné zdroje

Svaz českých nakladatelů a knihkupců
Srovname.cz
Československá bibliografická databáze


Přidat čtenářskou recenzi

Od: (3.85.214...)