Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2918734 obálek a 883945 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Trénink kreativity: podněty pro rozvinutí tvořivého potenciálu na celý rokAutor: Maisel, Eric
Rok: 2002
ISBN: 9788071786771
NKP-CNB: cnb001189799
OCLC Number: (OCoLC)53272935
OKCZID: 110071056
Vydání: Vyd. 1.

Citace (dle ČSN ISO 690):
MAISEL, Eric. Trénink kreativity: podněty pro rozvinutí tvořivého potenciálu na celý rok. Vyd. 1. Praha: Portál, 2002. 261 s.

Hodnocení: 4.0 / 5 (2 hlasů)


Digitální objekty

Národní digitální knihovna (dostupné po přihlášení )
Moravská zemská knihovna v Brně (dostupné po přihlášení )Anotace

 

Kreativita nám pomáhá dělat lépe jakoukoli činnost, je pro nás důležitou schopností ve všem, co podnikáme. Všichni jistě chápeme, že kreativní potenciál umožňuje umělci intenzivněji a autentičtěji tvořit. Ale každou práci lze vykonávat s využitím kreativity a každý život lze prožívat s využitím tvůrčích schopností. Ať už jste malíř, nebo vedoucí pracovník, úředník, nebo odborník na informační služby, přemýšlení o těchto otázkách a práce s kreativitou vám přinese značný prospěch. Autor nabízí čtenářům na každý týden v roce program, který jim umožní rozvinout jejich tvořivý potenciál. V jednotlivých týdnech se za pomoci tohoto programu mohou zabývat různými aspekty tvořivého procesu a současně využít praktické podněty k rozvinutí těchto oblastí kreativity ve vlastním životě. Kniha je tedy určena lidem se zájmem o kultivaci svého života.


Dostupné zdroje

Svaz českých nakladatelů a knihkupců
Můj antikvariát
Databázeknih.cz
Československá bibliografická databáze
KNIHCENTRUM.cz


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)