Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.
Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 3150940 obálek a 950590 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.
Rok: 2002
ISBN: 9780443070754
OKCZID: 110073732
Vydání: 3rd ed.
Citace (dle ČSN ISO 690):
PRYOR, Jennifer A., ed. a PRASAD, S. Ammani, ed. Physiotherapy for respiratory and cardiac problems: adults and paediatrics. 3rd ed. Edinburgh: Churchill Livingstone, 2002. xvii, 643 s.
Hodnocení:
5.0 / 5
(6 hlasů)
(Churchill Livingstone) Textbook for students and practitioners. Takes a problem-solving approach to practical skills necessary for assessment, planning, and implementation of physiotherapy for children and adults. New sections, contributors, illustrations, and authors are included. Previous edition: c1998. Softcover.