Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.
Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 3299635 obálek a 1000501 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.
Autor: Parker, I. J.
Rok: 2005
ISBN: 9788086481746
NKP-CNB: cnb001575813
OCLC Number: (OCoLC)85158394
OKCZID: 110076459
Vydání: 1. vyd.
Půjčte si tento titul v knihovně přes portál Knihovny.cz
Citace (dle ČSN ISO 690):
PARKER, I. J. Ostrov vyhnanců. 1. vyd. Plzeň: Perseus, 2005. 323 s. Tajuplné příběhy ze starobylého Japonska.
Hodnocení:
3.5 / 5
(1 hlasů)
Čtvrtá kniha série Akitada Sugavara. Akitada zastává post dočasného guvernéra ve studeném a nehostinném Ečigu, když ho navštíví dva záhadní hosté. Dozvídá se, že na nedalekém ostrově vyhnanců zemřel za podivných okolností bývalý korunní princ a z jeho vraždy je obviněn guvernérův syn. Akitada je přinucen opustit mladou ženu a malého syna a v přestrojení se vypraví zjistit, kdo je skutečným vrahem. Hned po příjezdu na ostrov zjistí, že vše není, jak by mělo být. Kromě svého poslání se musí vyrovnat i s nástrahou v podobě mladé přitažlivé ženy. Ocitá se blízko smrti a na svoji záchranu a úspěšné splnění úkolu musí nasadit veškeré síly i důvtip.
Zdroj anotace: Web obalkyknih.cz