Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2672210 obálek a 807248 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Ekologická kriminalita a možnosti jejího řešení: vysokoškolská učebniceAutor: Chmelík, Jan
Rok: 2005
ISBN: 9788072015436
NKP-CNB: cnb001567822
OCLC Number: (OCoLC)83977878
OKCZID: 110078933

Citace (dle ČSN ISO 690):
CHMELÍK, Jan. Ekologická kriminalita a možnosti jejího řešení: vysokoškolská učebnice. Praha: Linde, 2005. 215 s.


Digitální objekty

Moravská zemská knihovna (dostupné pouze v této knihovně)
Národní digitální knihovna (dostupné přes terminál )Anotace

 

Publikace je orientována na praktické řešení jednotlivých druhů ekologické kriminality, jejich charakteristiku a typické způsoby páchání. Obšírně řeší otázku trestněprávní, tj. možnosti a podmínky postihu ekologické kriminality trestněprávními prostředky, včetně úvah o nové struktuře skutkových podstat trestných činů dopadajících na tento druh kriminality, jak jsou navrženy v připravované rekodifikaci trestního zákoníku. V příloze najde čtenář bohatý fotografický materiál dokumentující závažnost této trestné činnosti. Publikace je určena především odborné veřejnosti, která s fenoménem environmentální kriminality pracuje, tj. orgánům činným v trestním řízení, ale také specialistům, ekologům apod. Přináší řadu cenných poznatků pro širokou veřejnost.


Dostupné zdroje

Svaz českých nakladatelů a knihkupců
Knihy.ABZ.cz


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)