Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2207498 obálek a 557873 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Džordžíno, politický buldozér

Autor: Jan Žáček
ISBN: 9788086568102
OKCZID: 110141801


Anotace

 

Jan Žáček. "Tuhle knížku jsem dopsal ve stavu absolutní beznaděje nad Českou republikou, nad politikou a politiky, kteří zde nyní vládnou i nad zoufalstvím, které to vše skýtá nám ostatním. Jediné, co se může stát světlem na konci tunelu je to, že lidé této země konečně pochopí a uvědomí si, že už nechtějí, aby v jejich čele stáli ti, kteří tam stojí proto, že tam stát chtějí, aby vládli. Dojdou k tomu, že tam mají stát ti, kteří jim budou pomáhat přežít nepřízně osudu, kteří budou žít pro ně a ne pro sebe a kteří se dokáží i obětovat, aby byl svět lepší. Ještě než začnu psát, rozhodl jsem se z celé své černé dušičky omluvit se všem, kterých se mé povídání dotkne." Džordžíno, politický buldozér - Jan Žáček od nakladatelství v kategorii r. 1989 - 2000 za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Autor začal psát tuto knížku, podle vlastních slov, "ve stavu absolutní beznaděje nad Českou republikou, nad politikou a politiky, kteří zde nyní vládnou i nad zoufalstvím, které to vše skýtá nám ostatním". Jak dále tvrdí, jediné, co se může stát světlem na konci tunelu je to, že lidé České republiky konečně pochopí a uvědomí si, že už nechtějí, aby v jejich čele stáli ti, kteří tam stojí proto, že tam stát chtějí, aby vládli. Autor také upozorňuje, že všechny postavy v příběhu jsou smýšlené a pokud vám jejich jména, funkce, či chování někoho připomenou, jde o podobnost čistě náhodnou.

Zdroj anotace: Web obalkyknih.czDostupné zdroje

Srovname.cz


Přidat čtenářskou recenzi

Od: (3.238.4...)