Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.
Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 3160030 obálek a 951705 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.
Rok: 1980
ISBN: 9780850110296
OKCZID: 110142726
Citace (dle ČSN ISO 690):
MONTGOMERY-MASSINGBERD, Hugh, ed. Burke's royal families of the world. London: Burke's Peerage, 1980. xv, 320 s.
Hodnocení:
4.5 / 5
(6 hlasů)
Brimming with a splendid assortment of extraordinary facts, unexpected connections, interesting and frequently hilarious anecdotes. It is rich in human character and indeed tells us far more about history than those who have a blinkered prejudice against 'genealogy' may realise.