Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.
Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 3161854 obálek a 952600 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.
Rok: 2002
ISBN: 9780781732819
OKCZID: 110194063
Univ. of Rochester, NY. Previous edition, titled Practical Approach to Infectious Disease, c1996. Provides practical guidance in the diagnosis of infectious diseases. Covers new diseases, current controversies, emerging antibiotics, and antiviral agents. Color plates. Previous edition by Richard E. Reese. Softcover. DNLM: Communicable diseases--Handbooks.