Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.
Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 3150518 obálek a 950589 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.
Autor: Robbins, Tom a Hrách, Tomáš
Rok: 2003
ISBN: 9788072035236
NKP-CNB: cnb001287607
OCLC Number: (OCoLC)56869591
OCLC Number: (ocolc)56869591
OKCZID: 110282038
Vydání: Vyd. 2.
Půjčte si tento titul v knihovně přes portál Knihovny.cz
Citace (dle ČSN ISO 690):
ROBBINS, Tom. Parfém bláznivého tance. Překlad Tomáš HRÁCH. Vyd. 2. Praha: Argo, 2003. 379 s. AAA : edice anglo-amerických autorů, sv. 14.
Hodnocení:
4.5 / 5
(1 hlasů)
Nové vydání románu, který byl první přeloženou Robbinsovou knihou, se kterou se český čtenář mohl setkat. Od té doby mu jeho knihy zajistily početnou a oddanou čtenářskou obec. Robbinsův v pořadí čtvrtý román se na oko tváří jako úvod do tajemství výroby vůní, ale ve skutečnosti je to milostný a napínavý příběh, který začíná v šumavských horách za starověku a vede nás mystikou dálného Tibetu až do dnešní Paříže a Ameriky. Chcete se zasmát nebo objevit tajemství nesmrtelnosti ukryté v moudrosti zenu? Tom Robbins je nadán neodolatelným vtipem a schopností mísit smích klauna s postřehem pravého filozofa.
Zdroj anotace: Web obalkyknih.cz