Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.
Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 3160823 obálek a 952034 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.
Autor: Jansson, Tove a Štukavec, Libor
Rok: 1995
ISBN: 9788000004242
NKP-CNB: cnb000107856
OCLC Number: (OCoLC)36611756
OCLC Number: (ocolc)36611756
OKCZID: 110481323
Vydání: 1. vyd.
Půjčte si tento titul v knihovně přes portál Knihovny.cz
Citace (dle ČSN ISO 690):
JANSSON, Tove. Kometa. 1. vyd. Praha: Albatros, 1995. 128 s. Příběhy o skřítcích muminech.
Hodnocení:
5.0 / 5
(1 hlasů)
Podivné úkazy přesvědčí skřítky a zvířátka v muminím údolí, že jim hrozí nebezpečí. Po bouřce je krajina jakoby zesmutnělá, na nebi se objeví podivná záře, až se později nad obzor vyhoupne velký zářivý kotouč - kometa. Muminek s Čenichem podniknou výpravu, k níž se přidávají cestou i další, kdo chtějí zjistit, zda se kometa nesrazí se Zemí. Vydají se hledat hvězdárnu v Opuštěných horách, plují na voru po prudké řece, šplhají po skalách a překážky zdolávají na chůdách. Dozvědí se, že dráha komety je spočítaná a že kometa dopadne za několik dní na muminí údolí a zničí celý kraj široko daleko. Zpráva se rozšíří a zvířátka ve zmatku opouštějí muminí údolí. Dočkají se rána po oznámeném konci světa?
Zdroj anotace: OKCZ - ANOTACE Z WEBU