Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2326133 obálek a 586937 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Krásná pokojská

Autor: Ellison, James
Rok: 2003
ISBN: 9788024902531
NKP-CNB: cnb001245879
OCLC Number: (OCoLC)53260251
OKCZID: 110630044
Vydání: Vyd. 1.

Citace (dle ČSN ISO 690):
ELLISON, James. Krásná pokojská. Vyd. 1. V Praze: Ikar, 2003. 197 s.

Hodnocení: 2.9 / 5 (13 hlasů)      spolupracujeme s CBDB.cz


Digitální objekty

Národní digitální knihovna (dostupné po registraci)
Národní knihovna České republiky
Česká Digitální knihovnaAnotace

 

Přitažlivá Marisa Venturová, žijící ve skromných poměrech v Bronxu, věnuje veškerou pozornost a péči svému mimořádně nadanému desetiletému synovi. Rozvedená třicetiletá žena je sice zaměstnaná jako pokojská v luxusním hotelu v centru Manhattanu, ale uchází se o místo zástupce vedoucího, aby mohla uplatnit své schopnosti. Jednoho dne si na přání kolegyně vyzkouší exkluzivní model zámožné návštěvnice hotelu. Shodou okolností ji spatří další hotelový host Christopher Marshall, sympatický a přátelský poslanec z Alabamy, usilující o zvolení do Senátu. Nejprve jej okouzlí zjevem, při dalším setkání i svou opravdovostí a upřímností. Marisa, toužící se vymanit z jednotvárné existence a zapomenout na všední starosti, přijme alespoň na několik dní novou totožnost. Riskuje tak ztrátu místa a známý politik, pronásledovaný neustálým zájmem médií, ohrožuje svou slibnou kariéru. Pohádka pro dospělé o novodobé Popelce je spíše zjednodušeným literárním zpracováním filmového scénáře než plnohodnotným románem.

Zdroj anotace: Web obalkyknih.czDostupné zdroje

Československá bibliografická databáze
Můj antikvariát
1. Podzemní antikvariát


Přidat komentář a hodnocení

Od: (3.239.56...)