Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.
Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 3152121 obálek a 950676 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.
Autor: George Tsebelis
Rok: c1990
ISBN: 9780520076518
OKCZID: 110921521
Citace (dle ČSN ISO 690):
TSEBELIS, George. Nested games: rational choice in comparative politics. Berkeley: University of California Press, c1990. xiv, 274 s. California series on social choice and political economy, 18.
Clearly written and easily understood by the nonspecialist, Nested Games provides a systematic, empirically accurate, and theoretically coherent account of apparently irrational political actions.