Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.
Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 3152121 obálek a 950676 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.
Autor: Němejc, František
Rok: 1959
NKP-CNB: cnb000684647
OCLC Number: (OCoLC)85461984
OCLC Number: (ocolc)85461984
OKCZID: 111002516
Vydání: 1. vyd.
Půjčte si tento titul v knihovně přes portál Knihovny.cz
Citace (dle ČSN ISO 690):
NĚMEJC, František. Paleobotanika. 1. vyd. Praha: ČSAV, 1959, 402 s. Práce ČSAV. Sekce geologicko-geografická.
Úvodem jsou vyloženy úkoly paleobotaniky, její dějiny a poměr k ostatním vědním oborům. Dále je probráno názvosloví, pracovní metody, přehled stáří rostlinstva a hlavní období jeho vývoje a jsou vyvozeny důsledky pro rostlinnou soustavu. V systematické části jsou probrány bezjadrné organismy (bakterie a sinice) a nižší, bezcévné rostliny (bičíkovci, řasy a houby).
Zdroj anotace: Národní knihovna v Praze