Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.
Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 3147990 obálek a 950128 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.
Autor: Zelený, Filip
Rok: 2011
ISBN: 9788090476721
NKP-CNB: cnb002219775
OKCZID: 111111884
Vydání: 1. vydání
Půjčte si tento titul v knihovně přes portál Knihovny.cz
Citace (dle ČSN ISO 690):
ZELENÝ, Filip. Poznávací značky: v Čechách, na Moravě a ve Slezsku. 1. vydání. Chyňava: SAXI, 2011. 448 stran.
Publikace mapující historii a vývoj poznávacích značek automobilů na území Čech, Moravy a Slezska od počátku minulého století do současnosti. Její autoři, Filip Zelený a Dalibor Feuereisl, podrobně zmapovali systémy značení v různých časových obdobích. Na 448 okrových stránkách potom, kromě 294 dobových fotografií motocyklů a automobilů, 44 archívních dokumentů a 58 vyčerpávajících tabulek s rozdělovníky, nalezne čtenář také spoustu doprovodné grafiky s vyobrazením značek (293), různé informativní mapky (5), no a zahraniční čtenář pak ještě celkem podrobná resumé v anglickém i německém jazyce.
Zdroj anotace: Web obalkyknih.cz