Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.
Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 3298954 obálek a 1000196 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.
Autor: Barker Simon
Rok: 2011
ISBN: 9788086450650
NKP-CNB: cnb002340253
OCLC Number: (OCoLC)847727075
OKCZID: 111190355
Půjčte si tento titul v knihovně přes portál Knihovny.cz
Citace (dle ČSN ISO 690):
BARKER, Simon. Punk's dead. Prague: Divus, 2011. ISBN 978-80-86450-65-0.
Fotografická publikace zachycující autentickou fanouškovskou komunitu legendární britské punkrockové kapely Sex Pistols ve druhé polovině 70. let 20. století.Tato kniha není o Sex Pistols, přináší autentické obrazové svědectví o "tvrdém jádru" jejích fanoušků v původním krátkém období, kdy skupina fungovala, tj. v letech 1976 až 1978. Textu je v knize málo a slouží jako doplnění atmosféry, která jinak doslova dýchá z barevných snímků pořízených fotografem Simonem Barkerem. Většina z nich jsou momentky "ze života" zachycující ty vůbec první fandy "Pistolí". Lze mezi nimi nalézt i budoucí hvězdy, např. Adama Anta, Billyho Idola nebo zpěvačku Siouxsie Sioux. I kvalita samotných fotek je často patřičně "punková", ale i to skvěle vystihuje náladu originální první vlny britského punku.
Zdroj anotace: Městská knihovna v Praze