Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.
Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 3298954 obálek a 1000196 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.
Autor: Grahame-Smith, Seth
Rok: 2012
ISBN: 9788020422613
NKP-CNB: cnb002345607
OCLC Number: (OCoLC)794208097
OKCZID: 111227791
Vydání: 1. vyd.
Půjčte si tento titul v knihovně přes portál Knihovny.cz
Citace (dle ČSN ISO 690):
GRAHAME-SMITH, Seth a Jane AUSTEN. Pýcha, předsudek a zombie. 1. vyd. Praha: Mladá fronta, 2012, 303 s. ISBN 978-80-204-2261-3.
Hodnocení:
3.0 / 5
(1 hlasů)
Adaptace klasického románu Jane Austenové s odvážnou Elizabeth, srdečnou Jane, trochu nesnesitelnou paní Bennetovou, povýšeným panem Darcym… a hordou obživlých mrtvol. Posláním paní Bennetové je provdat co nejdříve všech pět dcer, posláním pana Benneta je ochránit je před útoky krvelačných zombie, které sužují celou Anglii. Všechny dcery jsou zdatné v boji s nebezpečnými stvůrami, jejich každodenní trénink je však narušen příjezdem mladého a nezadaného pana Bingleyho a jeho přítele Darcyho. Elizabeth Bennetová ovšem neslyší svatební zvony, ale řinčení šavlí a lámání kostí. A jak by se mohla zamilovat do povýšeného a arogantního Darcyho? Bude pro Darcyho a Elizabeth těžší boj s nenasytnými zombie nebo s vlastními předsudky?
Zdroj anotace: Web obalkyknih.cz