Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 3149792 obálek a 950526 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Jeli tudy komedianti ;Melodie dálek ; Tanec kolem šibenice : trilogie

Autor: Fabricius Johan
Rok: 1973
NKP-CNB: cnb000278325
OCLC Number: (OCoLC)42127011
OCLC Number: (ocolc)42127011
OKCZID: 111430253
Vydání: Vyd. 3., V Odeonu 1.

Knihovny.cz    Půjčte si tento titul v knihovně přes portál Knihovny.cz

Citace (dle ČSN ISO 690):
FABRICIUS, Johan. Jeli tudy komedianti: Melodie dálek ; Tanec kolem šibenice : trilogie. Vyd. 3., V Odeonu 1. Praha: Odeon, 1973. 852 s. Klub čtenářů, sv. 342.

Digitální objekty

(dostupné po přihlášení )
(dostupné po přihlášení )

Anotace

Románová trilogie, jež vychází v češtině po více než třiceti letech, je dílem významného nizozemského autora, původním povoláním malíře. Přibližuje barvité prostředí Itálie 18. století, svět, v němž kontrastuje bujné veselí karnevalů s nesmírnym utrpením chudiny, svět temných vášní, nočních soubojů, úkladů i nevinných lásek. Ústřední osu spádného děje s napínavými situacemi tvoří životní příběh dívky nalezence a později životní příběh jejího syna, bezohledně kráčejícího světem a pozdě poznávajícího čistou obrozující lásku.

Zdroj anotace: Národní knihovna v Praze



Dostupné zdroje

Přidat komentář a hodnocení