Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.
Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 3148669 obálek a 950390 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.
Autor: Roy, Gabrielle
Rok: 1978
NKP-CNB: cnb000154229
OCLC Number: (OCoLC)15910772
OCLC Number: (ocolc)15910772
OKCZID: 111430273
Vydání: 1. vyd.
Půjčte si tento titul v knihovně přes portál Knihovny.cz
Citace (dle ČSN ISO 690):
ROY, Gabrielle, ed., THÉRIAULT, Yves, ed., BESSETTE, Gérard, ed., BLAIS, Marie Claire, ed., et al. Pět kanadských novel: (Québec). 1. vyd. Praha: Odeon, 1978. 460 s. Klub čtenářů, sv. 418.
Soubor v dílech pěti výrazných tvůrčích osobností (G. Royová, Y. Thériault, G. Bessette, M.-C. Blaisová C.J. ) nastiňuje základní problémy provinciie Québec, staré domény někdeších francouzských přistěhovalců, a to od pionýrských začátků osidlování přes společenskou problematiku a dění za 2. světové války až k politickému vývoji posledního období.
Zdroj anotace: Národní knihovna v Praze