Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.
Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 3150311 obálek a 950589 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.
Autor: Lacassin, Francis
Rok: 1968
NKP-CNB: cnb000424573
OCLC Number: (OCoLC)42156424
OCLC Number: (ocolc)42156424
OKCZID: 111487082
Vydání: 1. vyd.
Půjčte si tento titul v knihovně přes portál Knihovny.cz
Citace (dle ČSN ISO 690):
LACASSIN, Francis. Louis Feuillade. 1. vyd. Praha: Orbis, 1968. 194, [1] s. Filmy a tvůrci, Sv. 9.
Kniha o významném tvůrci francouzských filmových začátků přináší především jeho podrobná životopisná data s výčtem, charakteristikou i stručným obsahem všech jeho filmů. Životopis doplňují citace Feuilladových myšlenek a úvahk jednotlivým filmům, ukázky z jeho scénářů a poznámkových knih a kritické úvahy jeho současníků a následovníků.
Zdroj anotace: Národní knihovna v Praze