Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2700581 obálek a 825713 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Žena, která stojí za to + ZáchranářiAutor: Webber Meredith
Rok: 2003
ISBN: 9788323813385
OKCZID: 111491202

Citace (dle ČSN ISO 690):
WEBBER, Meredith. Žena, která stojí za to + Záchranáři. Překlad Antonín SROVNAL. Warszawa: Arlekin - Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2003. 314 s. Lékařská romance Duo, sv. 46.


Anotace

 

Žena, která stojí za to: I po šesti letech je Ginny půvabnou a pozornou ženou a pečlivou lékařkou, jak si jí Max pamatuje. V jejich očích se stále zrcadlí touha, ale nedokáže zapomenout, že jí tenkrát tak chladnokrevně opustil. Je na Maxovi, aby jí přesvědčil, že její bezpečí a štěstí leží v jeho náručí! Záchranáři: Vůči svému novému šéfovi, který ji zachránil syna, cítí Selina Sandersonová okamžité sympatie. Co má ale její šéf proti ženám? Kane si nepřeje nic jiného, než se stát součástí života Seliny. Jestli se ale dozví o tajemství jeho minulosti, určitě mu už nikdy nebude věřit...

Zdroj anotace: OKCZ - ANOTACE Z WEBUDostupné zdroje

Československá bibliografická databáze
Databázeknih.cz


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)