Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.
Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 3149792 obálek a 950526 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.
Autor: Maršák, Jiří, Čerňavská, Marie a Bauer, Miroslav
Rok: 1980
NKP-CNB: cnb000129292
OCLC Number: (OCoLC)17764068
OCLC Number: (ocolc)17764068
OKCZID: 111535744
Vydání: 1. vyd.
Půjčte si tento titul v knihovně přes portál Knihovny.cz
Citace (dle ČSN ISO 690):
MARŠÁK, Jiří. Bezpečnost při manipulaci s chemickými látkami a jedy. 1. vyd. Praha: Práce, 1980. 111 s. Příručky Práce.
Publikace umožňuje rychlou orientaci v zásadách bezpečné práce s chemickými látkami při jejich výrobě, spotřebě, manipulaci a dopravě. V obecné části seznamuje s projevy chemických rizik, rozborem současného stavu a hodnocením podle udávaných parametrů. Ve speciální části uvádí v abecedním pořádku údaje o některých chemických látkách a jedech, jejich působení na organismus, zásady bezpečnostních opatření apod.
Zdroj anotace: Národní knihovna v Praze