Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 3150393 obálek a 950589 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Mystérie: Pan

Autor: Hamsun, Knut a Kadečková, Helena
Rok: 1982
NKP-CNB: cnb000139499
OCLC Number: (OCoLC)42162008
OCLC Number: (ocolc)42162008
OKCZID: 111563188
Vydání: Vyd. tohoto překladu 1.

Knihovny.cz    Půjčte si tento titul v knihovně přes portál Knihovny.cz

Citace (dle ČSN ISO 690):
HAMSUN, Knut. Mystérie: Pan. Překlad Helena KADEČKOVÁ. Vydání tohoto překladu první. Praha: Odeon, 1982. 376 stran. Světová knihovna.

Digitální objekty

(dostupné po přihlášení )
(dostupné po přihlášení )

Anotace

Dva romány, přestavující základní díla vůdčí osobnosti norského novoromantismu. V prvním se hrdina, člověk nevypočitetelný, pudový a přecitlivělý, stává mluvčím autorových názorů na umění a literaturu. Ve druhém, podobajícím se básni v próze, je oslavována příroda a láska.

Zdroj anotace: Národní knihovna v Praze



Dostupné zdroje

Přidat komentář a hodnocení