Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2700207 obálek a 825474 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Dokonalá princeznaISBN: 9788080493998
OKCZID: 111645850

Citace (dle ČSN ISO 690):
THORNTON, Elizabeth. Princezny. Martin: Wist, 2004. 259 s. Love story. Plus.

Hodnocení: 5.0 / 5 (1 hlasů)


Anotace

 

Lady Rosamund Devereovou, dceru vévody z Romsey, vychovali v souladu s ideálem anglické aristokratky. Ona však považuje svůj život, samý příkaz a zákaz, byť v příslovečné zlaté klícce, za příliš nudný. Naproti tomu její přítelkyně Callie, s níž vyrůstala a která už přes své mládí stačila ovdovět, užívá život plnými doušky. Rosamund v koutku duše přítelkyni závidí, proto když se jednoho dne dozví, že Callie se chystá navštívit k smrti odsouzeného plukovníka Richarda Maitlanda, rozhodne se zakusit dobrodružství a doprovází ji do věznice Newgate. Dramatická situace, k níž dojde na vězeňském dvoře, je popudem k radikální změně nemastné-neslané lady Rosamund v samostatnou mladou ženu.

Zdroj anotace: OKCZ - ANOTACE Z WEBUDostupné zdroje

Československá bibliografická databáze
Databázeknih.cz


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)