Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.
Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 3160030 obálek a 951705 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.
Autor: Dubenskij Aleksandr Aleksandrovič
Rok: 1970
NKP-CNB: cnb000428086
OCLC Number: (OCoLC)42167265
OCLC Number: (ocolc)42167265
OKCZID: 111649128
Vydání: 1. vyd.
Půjčte si tento titul v knihovně přes portál Knihovny.cz
Citace (dle ČSN ISO 690):
DUBENSKIJ, Aleksandr Aleksandrovič. Bezkontaktní stejnosměrné motory. 1. vyd. Praha: SNTL, 1970. 162, [2] s. Knižnice automatizace.
Při shrnutí problematiky zapojení a konstrukce stejnosměrných motorů, které jsou vybaveny komutačním obvodem z polovodičových ventilů místo komutátoru, postupuje autor od principů činnosti a historického přehledu rozvoje oboru přes základní teoretické poznatky, regulaci a stabilizaci rychlosti otáčení, konstrukční a návrhovou stránku (s metodikou výpočtu) k přehlídce vyráběných motorů a konstrukčních materiálů. Autorem dvou dodatků (předvedení konstrukčních materiálů a motorků, vyráběných některými západními firmami, a kapitolky o zásadách zapojení ventilových motorů větších výkonů) je V. Suchánek.
Zdroj anotace: Národní knihovna v Praze