Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.
Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 3150284 obálek a 950589 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.
Autor: Flechtner Hans-Joachim
Rok: 1941
NKP-CNB: cnb000754890
OCLC Number: (OCoLC)72511100
OCLC Number: (ocolc)72511100
OKCZID: 112153905
Půjčte si tento titul v knihovně přes portál Knihovny.cz
Citace (dle ČSN ISO 690):
FLECHTNER, Hans Joachim. Svět v křivuli: moderní chemie pro každého. Ilustrace Gerda BECKER. Praha: Čin, 1941. 444, [7] stran. Živá věda, Svazek 4.
Kniha uvádí čtenáře do tajů moderní lučby. Autor se vědomě odklání od vzorů odborných knih hemžících se všelikými vzorci až k nesrozumitelnosti, přes to se však nikde nesnižuje k laciné populárnosti. Jako se v chemikově křivuli rozkládají složité chemické sloučeniny v jednoduché součástky, právě tak se autorovi podařilo rozuzlit nejsložitější chemické děje a vyložit je jednoduchým a originálním způsobem.
Zdroj anotace: OKCZ - ANOTACE Z WEBU