Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2155019 obálek a 529597 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Po zániku země: Dokonalá bestie

Autor: Jan Michael Friedman
Rok: 2013
ISBN: 9788073593902
NKP-CNB: cnb002474067
OCLC Number: (OCoLC)855465873
OKCZID: 112194121

Citace (dle ČSN ISO 690):
DAVID, Peter, Michael Jan FRIEDMAN a Robert GREENBERGER. Po zániku Země: dokonalá bestie. Vyd. 1. V Praze: Metafora, 2013, 318 s. ISBN 978-80-7359-390-2.
Zdroj:

Hodnocení: 3.2 / 5 (7 hlasů)      spolupracujeme s CBDB.cz


Anotace

 

Na planetě zvané Zantenor neboli Posvátný svět se stále drží obtížná Havěť, která je trnem v oku civilizaci Krezatínců. Předešlý pokus ty tvory vyhubit ztroskotal. Proto nastává druhá fáze a ty nejlepší mozky se snaží vyrobit zbraň schopnou planetu očistit. Výsledkem nakonec však není vůbec nic technického. Zrodí se obrovské obludy, živá masožravá monstra velikosti dinosaurů, naprogramovaná na jediné: zabíjet a žrát Havěť. Kolonisté ze zničené Země, usazení v novém vesmírném domově, tak náhle stojí proti hrozbě, jakou si až dosud nikdo nedovedl představit. Vojenské zvláštní síly kolonie před sebou za celá staletí od exodu ze Země neměly těžší úkol a zdá se, že nyní veškeré možnosti obrany selhávají. Proti příšerným predátorům, které podle pravěkých medvědů pojmenovali ursové, jsou totiž veškeré zbraně neúčinné. A mrtvých přibývá. Kadet speciálních sil Conner Raige se ne tak docela z vlastního rozhodnutí ocitne v přední palebné linii lidského boje o přežití. Ve městě už není nikoho, kdo by neztratil jednoho nebo víc svých blízkých. Zoufalství žene lidi do anarchie, proti speciálním jednotkám se zvedá odpor, ještě přiživovaný jistým televizním moderátorem. Aby všechno neskončilo naprostou katastrofou, je třeba vyvinout novou taktiku a novou zbraň. Ale tím, co vede lidi k vítězství, bývá něco ještě mocnějšího než zbraně. Je to srdce toho, kdo ji drží. A jeho láska. A odvaha.

Zdroj anotace: Web obalkyknih.czDostupné zdroje

Městská knihovna v Praze
Srovname.cz
Zboží.cz
Československá bibliografická databáze
GRADA Publishing, a.s.
eReading.cz
1. Podzemní antikvariát


Komentáře

Srovname.cz
Nenechte se odradit prvními stránkami o ničem, kniha je napsaní velmi svižně a o nečekané zvraty není nouze. Autoři zabíhají do detailů a zemře víc postav než by se dalo čekat. Filmové zpracování jsem sice neviděla, ale kniha si zaslouží určitě lepší hodnocení.
25.11.2015    Zdroj: Srovname.cz


Přidat čtenářskou recenzi

Od: (34.204.193...)