Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 3300430 obálek a 1000709 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Vysoká škola bontonu: 500 tipů do pohody (i nepohody)

Autor: Formáčková, Marie a Zindelová, Michaela
Rok: 2006
ISBN: 9788086864563
NKP-CNB: cnb002179230
OKCZID: 112463505

Knihovny.cz    Půjčte si tento titul v knihovně přes portál Knihovny.cz

Citace (dle ČSN ISO 690):
FORMÁČKOVÁ, Marie. Vysoká škola bontonu: 500 tipů do pohody (i nepohody). V Praze: XYZ, 2006. 214 stran.

Hodnocení: 3.7 / 5 (32 hlasů)

Digitální objekty

(dostupné pouze v této knihovně)
(dostupné pouze v této knihovně)

Anotace

Společenský katechismus Jiřího Gutha-Jarkovského je dodnes abecedou bontonu, v dnešní době však přece jen nepokrývá všechny okolnosti, do kterých se můžete při společenském styku dostat. Autorky nové ucelené publikace nabízejí pět set přehledných tipů, díky nimž se na večírku, v restauraci nebo mezi kolegy už nikdy nedostanete do trapné situace. Barva oblečení, jazykové prostředky, způsob pozdravu nebo jen pouhé gesto, na tom všem záleží možná více, než si myslíte


Dostupné zdroje

Přidat komentář a hodnocení