Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2912695 obálek a 880924 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Příručka kinematiky s příklady :Vysokošk. příručka pro strojní fakultyAutor: Brát Vladimír
Rok: 1973
NKP-CNB: cnb000140866
OCLC Number: (OCoLC)42145086
OKCZID: 112841987
Vydání: 1. vyd.

Citace (dle ČSN ISO 690):
BRÁT, Vladimír. Příručka kinematiky s příklady: Vysokošk. příručka pro strojní fakulty. 1. vyd. Praha: SNTL, 1973. 273, [1] s. Řada strojírenské literatury.


Digitální objekty

Národní digitální knihovna (dostupné po přihlášení )
Moravská zemská knihovna v Brně (dostupné po přihlášení )Anotace

 

V pěti částech příručky (kinematika bodu, kinematika tělesa, kinematika sou časných pohybů bodů a těles, kinematika mechanismů, vybrané kapitoly) je rozpracován přehled kinematiky a základy teorie mechanismů. Každákapitolaobsahuje nejprve přehled látky, po něm následují vzorové řešené příklady, dále příklady neřešené, u nichž je většinou uveden výsledek nebo naznačen postup. Příklady jsou obecné i numerické,ksamostatnému řešení kinematických problémů

Zdroj anotace: Národní knihovna České republikyDostupné zdroje

Můj antikvariát


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)